26.05.2019 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем очолив богослужіння в Спасо-Преображенському кафедральному соборі.

nedila_pro_samaryanku003В Неділю 5-ту після Пасхи, про самарянку, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем очолив Божественну Літургію у головному храмі міста.

Божественну  Літургію святителя Іоанна Златоуста правлячий архієрей звершив вспівслужінні духовенства Кафедрального собору. Під час  богослужіння була піднесена молитва за мир в Україні та за єдність Святого Православ’я. Після прочитаного Єванглія Архіпастир звернувся до прочан зі словами повчальної проповіді. При великому зібранні богомольців, багато віруючих приступили до святого Причастя Тіла і Крові Христових.

По завершенні Божественної Літургії Митрополит Єфрем, у співслужінні духовенства, звершив молебень.

Насамкінець Митрополит Єфрем надав усім присутнім своє святительське благословіння.

Дивитись галерею