29.05.2019 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем звершив Божественну Літургію в Свято-Покровському храмі жіночої обителі міста.

zaypokijna_lityrgia002В середу 5 неділі після Пасхи в день пам’яті преподобного Єфрема Перекопського Новгородського чудотворця (1545) , Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив Божественну Літургію в теплому Свято-Покровському храмі криворізької жіночої обителі.

За Божественною Літургією священноархімандриту обителі співслужили духовенство з числа кліру жіночої обителі та настоятелі храмів міста Кривий Ріг.

Під час богослужіння була піднесена молитва за мир в Україні та за єдність Святого Православ’я.

zaypokijna_lityrgia003На Заупокійній Єктенії Високопреосвященніший владика сугубо молився про вічний спокій та прощення всіх гріхів пріснопам’ятної схимонахині Апфії, котра рік тому саме цього дня відійшла до Господа.

Також під час Літургії, архіпастир у престола Божого підніс особливі молитви за свого духовного наставника преосвященійшого Єфрема (Барбинягра) єпископа Боровичского і Пестовського, який в цей день молитовно відзначає пам’ять свого небесного покровителя преподобного Єфрема Перекопського Новгородського чудотворця.

По завершенні Божественної Літургії собором духовенства була відслужена панихіда по спочилим сестрам Свято-Покровського жіночого монастиря.

На сам кінець владика Єфрем виголосив повчальну проповідь та звернув особливу у вагу на те, на скільки важливо пам’ятати своїх наставників та молитися за них.

Дивитись галерею