01.06.2019 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем очолив Божественну Літургію в храмі на честь священномученика Онуфрія, єпископа Криворізького.

Sv_Onufriya008В день пам’яті священномученика Онуфрія, першого єпископа Криворізького (1938), Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив Божественну Літургію в Свято-Онуфріївському храмі міста Кривий Ріг.

За Божественною Літургією правлячому Архієрею співслужили благочинний Криворізького міського Північного благочиння протоієрей Георгій Базилевський, благочинний Криворізького міського Південного благочиння протоієрей Володимир Борак, благочинний Криворізького міського Центрального благочиння протоієрей Анатолій Риженко та настоятелі храмів міста Кривий Ріг.

Під час богослужіння була піднесена молитва за мир в Україні та за єдність Святого Православ’я.

По запричасному вірші до парафіян із проповіддю звернувся настоятель храму священномученика Порфирія єпископа Криворізького м. Кривий Ріг протоієрей Андрій Будовський.

По завершенні Божественної Літургії Митрополит Єфрем та співслуживше йому духовенство

Насамкінець владика Єфрем звернувся до богомольців зі словом проповіді та надав усім присутнім в храмі своє святительське благословіння.

Дивитися галерею