02.06.2019 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем очолив богослужіння в кафедральном соборі міста.

Kaf_sobor002В Неділю 6-ту після Пасхи, про сліпого, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем очолив Божественну Літургію В Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Кривого Рогу.

Напередодні недільного дня Високопреосвященніший владика звешив Всенічне бдіння у тому ж головному храмі Кривого Рогу.

Божественну  Літургію святителя Іоанна Златоуста правлячий Архієрей звершив в співслужінні духовенства кафедрального собору.

Під час  богослужіння була піднесена молитва за мир в Україні та за єдність Святого Православ’я.

Після прочитаного Євангелія Архіпастир звернувся до прочан зі словами повчальної проповіді.

По завершенні Божественної Літургії Митрополит Єфрем, у співслужінні духовенства, звершив молебень.

Насамкінець Митрополит Єфрем надав усім присутнім своє святительське благословіння.

Дивитися галерею