03.06.2019 р. Кривий Ріг. Престольне свято зібрало віруючих в храмі рівноапостольних царя Костянтина і цариці Єлени.

Prestolne_sviato007В день пам’яті рівноапостольних царя Костянтина (337) і матері його цариці Єлени (327), Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем традиційно з архіпастирським візитом відвідав храм святих рівноапостольних Костянтина і Єлени міста Кривого Рогу (район Трамвайного парку), де і очолив Божественну Літургію з нагоди престольного свята.

З хлібом-сіллю та букетами духмяних троянд, зустрічали свого архіпастиря вихованці недільної школи.

Правлячому архієрею за Божественною Літургією співслужили благочинний Криворізького міського Південного благочиння протоієрей Володимир Борак, благочинний Криворізького міського Центрального благочиння протоієрей Анатолій Риженко, настоятель храму свв. рівноапостольних Костянтина та Єлени протоієрей Георгій Леміш та духовенство міста Кривий Ріг.

Під час Божественної Літургії правлячий архієрей підніс до Господа молитви за припинення ворожнечі та мир в нашій державі, а також за єдність Святого Православ’я.

За православною традицією, престольне свято завершилося святковим молебнем і хресним ходом, після котрого владика Єфрем звернувся до парафіян зі словом проповіді.

У своєму слові настоятель храму протоієрей Георгій Леміш сердечно подякував всім, хто прийшов молитовно прославити рівноапостольних Костянтина і Єлену, а також подякував Митрополиту Єфрему за радість спільної молитви у цей святковий день.

Насамкінець Високопреосвященніший владика надав усім присутнім своє святительське благословення.

Дивитися галерею