01.06.2019 р., с. Зелене Поле, Криворізького району. Клірик Криворізької єпархії виступив організатором дитячого велопаломництва.

Velopalomnyctvo_001До Всесвітнього Дня захисту дітей при Свято-Петро-Павлівській парафії с. Зелене Поле, пройшов дитячий благодійно-просвітительський захід під назвою “Дитячі велоперегони”. Для малюків були проведені дитячі веселі конкурси та вікторини, які мали за мету розкрити всю інформацію про велопаломництво, велоспорт та безпеку на дорозі.

В заході приймало учась біля 50 дітей. Співорганізаторами заходу виступили туристичне агенство “Магелан” та СФГ ім. Шевченка, які надали діткам призи, грамоти та солодощі.

На запрошення настоятеля храму святих апостолів Петра і Павла с. Зелене Поле протоієрея Георгія Гецка, на свято прибули Криворізькі поліцейські, котрі підготували для дітей особливу ігрову програму, в ході якої, всі з легкістю вивчили правила дорожнього руху. Також співробітники Нової Поліції супроводжували велопаломництво, котре звершили юні учасники заходу. Діти з радістю подолали шлях у 2 кілометри, від уклінного хреста при в’їзді до села Зелене Поле до храму Петра і Павла.

На закінчення свята учасників чекав солодкий стіл від співорганізаторів заходу.

Насамкінець, настоятель храму апостолів Петра і Павла подякував протоієрей Георгій Гецко подякував благодійникам та благословив всіх діток.