29-31.05.2019 р., с. Лазурне. Клірики Криворізької єпархії прийняли участь в роботі Всеукраїнської конференції голів та представників єпархіальних молодіжних відділів.

Konferenciya_00129 травня поточного року в с. Лазурне розпочала свою роботу 16-та Всеукраїнська конференція голів та представників єпархіальних молодіжних відділів. Криворізьку єпархію на згаданому заході представляли голова Молодіжного відділу Криворізької єпархії протоієрей Антоній Бондар, благочинний Жовтоводського благочиння протоієрей Олександр Пономаренко та настоятель Хрестовоздвиженського храму м. Нікополя протоієрей Ігор Мельников.

Традиційно, конференція розпочалась із молитви, котру піднесли до Господа Вседержителя всі її учасники.

На відкритті заходу із промовою до учасників конференції звернувся Голова відділу у справах молоді при Священному Синоді УПЦ Архієпископ Обухівський Іона.

Активну участь в першому робочому дні конференції прийняв клірик Криворізької єпархії протоієрей Олександр Пономаренко.

Konferenciya_002В третій день заходу з доповіддю про виконану роботу Відділу у справах молоді Криворізької єпархії виступив голова Молодіжного відділу протоієрей Антоній Бондар.

За активну учать у роботі Молодіжного відділу Архієпископ Обухівський Іона відзначив священнослужителів Криворізької єпархії почесними благословенними Грамотами.

За всі дні, що проходила конференція голів та представників єпархіальних молодіжних відділів її учасники прослухали безліч доповідей на різноманітні теми, щодо роботи з молоддю, обмінювались цінним досвідом у цій сфері діяльності та ділились цікавими проектами Молодіжних відділів різних єпархій УПЦ.

Завершилась конференція 31 травня 2019 року спільною молитвою та Божественною Літургією, котру очолив Архієпископ Обухівський Іона, у співслужінні чисельного духовенства – учасників заходу.