02.06.2019 р., м. Кривий Ріг. Урочистий захід з нагоди закінчення навчального року відбувся при храмі Різдва Пресвятої Богородиці.

Vypuskniy_v_Nedilniy_shkoli007В Неділю 6-ту після Пасхи по завершенні Божественної Літургії, в Недільній школі храму Різдва Пресвятої Богородиці м. Кривого Рогу відбулось урочисте свято – закінчення навчального року.

Традиційно, урочиста частина заходу пройшла в великому залі Культурно-спортивного комплексу, що зводиться на території храму.

На святі були присутні учні недільної школи, викладачі, батьки учнів, члени молодіжного братства святителя Петра Могили та чисельні віруючі.

Vypuskniy_v_Nedilniy_shkoli008У вступному слові настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці та духівник Недільної школи протоієрей Анатолій Риженко привітав присутніх з закінченням навчального року. Священик відзначив важливу роль педагогів Недільної школи та батьків її учнів в духовному вихованні дітей. Отець Анатолій подякував усім небайдужим за допомогу Недільній школі та за участь в організації навчально-виховного процесу.

В святковому концерті приймали участь учні всіх класів, а також дитячий хор Недільної школи та хор Православного молодіжного братства ім. свт. Петра Могили, митрополита Київського і Галицького.

Хвилюючим моментом свята стало нагородження грамотами за старанність у вивченні Закону Божого, церковно-слов’янської мови, образотворчого мистецтва і рукоділля.

Особливої уваги удостоїлись п’ятнадцять цьогорічних випускників. Їм отець Анатолій вручив Свідоцтва про закінчення Недільної школи та пам’ятні подарунки.

Дивитися галерею