11.06.2019 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем очолив Божественну Літургію з нагоди 60-річного ювілею секретаря Криворізької єпархії протоієрея Віктора Симонюка.

Yuviley_otcya_ViktoraВ день пам’яті святителя та сповідника Луки, архієпископа Кримського (1961) свій 60-річний ювілей відзначає секретар Криворізької єпархії протоієрей Віктор Симонюк, настоятель храму Іверської ікони Божої Матері м. Кривий Ріг. Від часу заснування Криворізької єпархії в 1996 році, отець Віктор беззмінно, з гідністю несе свій послух – секретаря єпархії.

Привітати з 60-річчям свого вірного послушника та помічника, до храму Іверської ікони Божої Матері м. Кривий Ріг, прибув Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем.

На церковному подвір’ї Архіпастиря з хлібом-сіллю та букетами квітів зустріли наймолодші парафіяни – вихованці недільної школи, що діє при храмі.

Його Високопреосвященству за Божественною Літургією співслужили намісник чоловічого монастиря священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького м. Кривий Ріг архімандрит Володимир (Нероба), благочинний Криворізького міського Центрального благочиння протоієрей Анатолій Риженко, благочинний Криворізького міського Південного благочиння протоієрей Володимир Борак, благочинний Криворізького міського Північного благочиння протоієрей Георгій Базилевський, благочинний Широківського благочиння протоієрей Василь Яводчак, благочинний Нікопольського благочиння протоієрей Миколай Марущак, благочинний Жовтоводського благочиння протоієрей Олександр Пономаренко, настоятель храму святого мученика Іоанна Воїна м. Кривий ріг протоієрей Валентин Очковський, настоятель храму на честь ікони Божої Матері іменованої «Віднайдення загиблих» м. Кривий Ріг протоієрей Анатолій Бондар, настоятель Свято-Миколаївського храму м. Кривий Ріг протоієрей Димитрій Салатюк, настоятель храму святої великомучениці Татіани протоієрей Антоній Бондар, настоятель Свято-Благовіщенського храму м. Кривий Ріг протоієрей Іван Барило та клірик храму Іверської ікони Божої Матері протоієрей Ігор Вацура.

Yuviley_otcya_ViktoraПривітати отця Віктора також прибули Криворізький міський голова Вілкул Юрій Григорович та голова Покровської районної в м. Кривому Розі ради Коритнік Володимир Васильович.

На Малому вході Митрополит Єфрем нагородив секретаря єпархії протоієрея Віктора Симонюка відзнакою Предстоятеля Української Православної Церкви.

За богослужінням були піднесені молитви за мир на землі України та за єдність Святого Православ’я.

По закінченні Божественної Літургії Митрополит Єфрем, у співслужінні духовенства, очолив молебень, в кінці котрого Аріхпастир прочитав молитву святителю Луці Кримському.

По завершенні богослужіння Високопреосвященніший владика звернувся до богомольців зі словом Архіпастирського повчання. Також, Митрополит Єфрем привітав секретаря єпархії протоієрея Віктора Симонюка з 60-річним ювілеєм. Приєднався до привітань правлячого Архієрея і Криворізький міський голова Вілкул Юрій Григорович. Мер Кривого Рогу нагородив отця Віктора відзнакою «За заслуги перед містом» ІІ ступеню.

Насамкінець Митрополит Єфрем надав усім присутнім в храмі богомольцям своє святительське благословіння.

Дивитись галерею