13.06.2019 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем привітав працівників сфери медицини з їх професійним святом.

den_medyka001З нагоди Дня медичного працівника та 30-річного ювілею від дня відкриття Криворізької міської клінічної лікарні №2 «ДОР», в палаці культури «Мистецький» відбувся святковий захід.

Привітати співробітників сфери медицини прибув Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем.

На святі були присутні Криворізький міський голова Вілкул Юрій Григорович, народний депутат України Гальченко Андрій Володимирович, голова Саксаганської районної в м. Кривому Розі ради Беззубченко Валерій Вікторович та голова профсоюзного комітету медичних працівників м. Кривого Рогу Кукоба Віктор Павлович.

Високопреосвященніший владика нагородив медаллями Криворізької єпархії святих священномучеників Онуфрія і Порфирія, єпископів Криворізьких наступних співробітників сфери медицини:

• головного лікаря Криворізької міської клінічної лікарні №2 «ДОР» Світловського Олександра Арсентійовича;
  • д.м.н. професора Потавашного Валерія Аркадійовича – завідуючого кафедри терапії, кардіології;
  • д.м.н професора Десятерик Володимира Івановича – завідуючого кафедрою хірургії, травматології ФПО ДГМА;
  • д.м.н. професора Мокія-Сербіну Світлану Олексіївну – ведучого професора кафедри педіатрії;
  • д.м.н. професора Кузьмину Анну Петрівну – заступника декана ФПО ДГМА;
  • Давиденко Олександра Вікторовича – завідуючого відділенням судинної хірургії  Криворізької міської клінічної лікарні №2 «ДОР»;
  • Авксентьєва Сергія Олександровича  - заступник головного лікаря з медичної частини Криворізької міської клінічної лікарні №2 «ДОР»;
  • Осауленко Людмилу Василівну голову профкому Криворізької міської клінічної лікарні №2 «ДОР»;
  • настоятеля лікарняного храму великомученика і цілителя Пентелеімона, благочинного Криворізького лікарняного благочиння протоієрея Вадима Уяздовського;
  • директора Криворізького Медичного Коледжу Козенко Людмилу Олексіївну.

Митрополит Єфрем звернувся зі словом до присутніх, привітавши лікарів з їх професійним святом, а також надав своє святительське благословіння на подальші труди на благо ближніх.

Дивитись галерею