15.06.2019 р., м. Кривий Ріг. В день Троїцької поминальної суботи Митрополит Єфрем молився про спокій душ усіх спочилих православних християн.

Sviato_Troickiy_hram007Вже традиційно в Троїцьку батьківську поминальну суботу Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем мав радість молитовного єднання зі своєю паствою в Свято-Троїцькому храмі міста Кривого Рогу, куди прибув на запрошення його настоятеля ієрея Валентина Задорожнього.

Біля храму свого Архіпастиря зустрічали з хлібом-сіллю та букетом весняних квітів наймолодші з прихожан – вихованці недільної школи, котрі піснями та віршами прославили Бога.

За Божественною Літургією Митрополиту Єфрему співслужили намісник чоловічого монастиря священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького м. Кривий Ріг архімандрит Володимир (Нероба), благочинний Центрально-Міського благочиння протоієрей Анатолій Риженко та настоятель Свято-Троїцького храму протоієрей Валентин Задорожній.

На Малому вході, з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Онуфрія, Митрополита Київського і всієї України, Високопреосвященніший владика возвів настоятеля Свято-Троїцького храму м. Кривий Ріг ієрея Валентина Задорожнього в сан протоієрея.

За Божественною Літургією Високопреосвященніший владика біля Святого Престолу підніс до Господа молитву за настання миру на землі України та за Єдність Святого Православ’я.

Після отпусту Літургії Криворізький архіпастир очолив соборну панахиду, за котрою були піднесені молитви за спокій душ усіх від віку спочилих православних християн.

По завершенні панахиди Митрополит Єфрем звернувся до богомольців зі словом проповіді, а також подякував настоятелю Свято-Троїцького храму протоієрею Валентину Задорожньому за його пастирські труди на благу ввіреної йому Богом пастви. Також, архіпастир привітав настоятеля з наступаючим престольним святом та благословив на подальші труди на ниві Христовій.

У слові-відповіді, отець Валентин подякував правлячому архієрею за радість спільної молитви, а також за високу нагороду, котрої удостоїв його владика.

Насамкінець, Митрополит Єфрем надав усім присутнім у храмі віруючим своє святительське благословіння.

Дивитись галерею