17.06.2019 р., с. Недайвода, Криворізький район. Митрополит Єфрем очолив богослужіння в Свято-Троїцькому храмі.

Sviato_Troickiy_hram006В понеділок 1-ої седмиці після П’ятидесятниці, День Святого Духа, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем з архіпастирським візитом відвідав Свято-Троїцький храм с. Недайвода Криворізького району, де очолив Божественну Літургію з нагоди престольного свята.

З хлібом-сіллю та букетами квітів зустрічали свого Архіпастиря вихованці недільної школи.

Правлячому Архієрею за Божественною Літургією співслужили благочинний Криворізького районного благочиння протоієрей Борис Бабешко, настоятель храму святих апостолів Петра і Павла с. Зелене Поле Криворізького району протоієрей Георгій Гецко, настоятель Свято-Троїцького храму с. Недайвода Криворізького району ієрей Діонісій Оляновський та настоятель храму святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії ієрей Андрій Карпець.

Під час Божественної Літургії правлячий Архієрей підніс до Господа молитви про припинення ворожнечі та мир в нашій державі, а також за єдність Святого Православ’я.

На завершення богослужіння Митрополит Єфрем у співслужінні духовенства звершив чин Славлення, по закінченні котрого владика звернувся до присутніх зі словом архіпастирського повчання.

Насамкінець Високопреосвященніший владика надав усім присутнім своє святительське благословення.

Дивитись галерею