20.06.2019 р. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем очолив читання акафісту святителю Миколаю Чудотворцю.

Moleben002У четвер 1-ої неділі після П’ятидесятниці, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив читання акафісту святителю Миколаю Чудотворцю перед ковчегом з часточкою святих мощів та чудотворною іконою угодника Божого в Свято-Миколаївському храмі Кривого Рогу.

Його Високопреосвященству співслужили настоятель храму великомученика Георгія Побідоносця м. Кривий Ріг протоієрей Олег Мартинов, настоятель Свято-Миколаївського храму м. Кривий Ріг протоієрей Димитрій Салатюк, настоятель храму преподобного Іоанна Ліствичника м. Кривий Ріг протоієрей Сергій Сманцер, настоятель храму святої рівноапостольної Марії Магдалини м. Кривий Ріг ієрей Олександр Лєсков, настоятель храму святого праведного Петра Калнишевського м. Кривий Ріг ієрей Віктор Цьомко, настоятель храму преподобного Серафима Саровського м. Кривий Ріг ієрей Віталій Русанов та клірик криворізького Спасо-Преображенського кафедрального собору, настоятель храму рівноапостольного князя Володимира м. Кривий Ріг ієрей Вадим Мусевич.

Після завершення акафістного співу Архіпастир звернувся до вірян з повчальним словом, у якому розповів про життя та страждання святого священномученика Маркеллина, папа Римського, пам’ять котрого відзначається цього дня. Митрополит Єфрем закликав віруючих, наслідуючи подвигу святого Маркеллина, не судити нікого крім себе самих і бути суворими до себе за свої гріхопадіння, покриваючи християнською любов’ю всіх ближніх.

По закінченні проповіді, всі богомольці молитовно вклонилися чудотворному образу святителя Миколая та його святим мощам, після чого всі бажаючі були помазані святим єлеєм.

Дивитися галерею