21.06.2019, м. Кривий Ріг. Клірик Криворізької єпархії прийняв участь у пам’ятних заходах у День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни.

Vogon_Pamyati002

Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам’ять мільйонів земляків, життя котрих обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну домівку, кожну родину, кривавою лінією війна розділила життя мільйонів людей на те, що було до і те, що залишилось після неї.

Напередодні трагічної дати біля братської солдатської могили в Центрально-Міському районі Кривого Рогу зібралися, щоб згадати героїв, вдячні городяни. Серед інших в мітингу-реквіємі з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни прийняли участь голова Центрально-Міської районної у місті ради Сергій Нєженцев, настоятель Свято-Миколаївського храму м. Кривий Ріг протоієрей Димитрій Салатюк, ветерани війни, військові, депутати місцевих рад, представники військовової частини, підприємств, організацій та установ

Символом пам’яті про подвиг наших пращурів є вогонь! Це знак вдячності тим, хто зміг відвести від світу загрозу нацизму, це полум’я віри та вічної пам’яті про безсмертний подвиг тих, хто подолав ворога, зберігши рідну землю для нащадків!

Настоятель криворізького Свято-Миколаївського храму протоієрей Димитрій Салатюк запалив біля братської могили вічний вогонь, після чого присутні молитовно вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

Насамкінець присутні поклали квіти на братській могилі загиблих при визволенні міста Кривого Рогу воїнів.

Нагадаємо, що з благословення Митрополита Криворізького і Нікопольського Єфрема, 22 червня поточного року в усіх храмах та монастирях Криворізької єпархії пройдуть панахиди за жертвами Другої світової війни та молебні за захисників України.

Дивитись фотогалерею