23.06.2019 р., м. Кривий Ріг. Архіпастирський візит до храму ікони Божої Матері іменованої «Достойно єсть».

Dostoyno_est006У свято ікони Божої Матері, іменованої «Достойно єсть» («Милуюча»), відбулось святкове богослужіння у храмі на честь цієї чудотворної ікони, який знаходиться у центрі мікрорайону Карачуни Центрально-Міського району м. Кривого Рогу. Престольне свято очолив Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем, котрого на просторому церковному подвір’ї, перед початком богослужіння, радісно зустрічали вихованці недільної школи, що діє при храмі.

Правлячому Архієрею за богослужінням співслужили намісник чоловічого монастиря священномученика Володимира митрополита Київського і Галицького м. Кривого Рогу архімандрит Володимир (Нероба), благочинний Криворізького Центрально-Міського благочиння протоієрей Анатолій Риженко, настоятель храму ікони Божої Матері «Достойно єсть» протоієрей Віктор Галіц та священнослужителі з числа кліру Криворізької єпархії.

На Малому вході, за багаторічні старанні пастирські труди, Митрополит Єфрем нагородив настоятеля храму ікони Божої Матері «Достойно єсть» протоієрея Віктора Галіца медаллю Криворізької єпархії священномучеників Онуфрія і Порфирія, єпископів Криворізьких І ст.

Після читання Святого Євангелія зі словом архіпастирського повчання до присутніх в храмі богомольців звернувся Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем.

За богослужінням були виголошені особливі прохання про припинення кровопролиття на українській землі та за єдність Святого Православ’я, після чого криворізький Архіпастир підніс умиленну молитву про відновлення миру в Україні.

Після завершення Божественної Літургії відбувся святковий молебень.

По завершенні богослужіння, Криворізький Архіпастир у своєму слові привітав присутніх богомольців зі святом Преблагословенної Богородиці. Митрополит Єфрем також подякував настоятелю – отцю Віктору, за ревні труди та постійне турбування про облаштування храму – келії Цариці Небесної.

В свою чергу отець Віктор подякував правлячому Архієрею за візит та радість спільної молитви.

Насамкінець, Митрополит Єфрем надав усім присутнім своє святительське благословіння.

Дивитися галерею