24-25.06.2019 р., м. Київ. Митрополит Єфрем молитовно привітав Предстоятеля Української Православної Церкви з Днем Тезоіменитства.

Tezoimenytstvo_PredstpyateliaНапередодні дня пам’яті преподобного Онуфрія Великого, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив всенічне бдіння в Успенському соборі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Помолитись разом з Предстоятелем Української Православної Церкви та привітати Його Блаженство з Днем Тезоіменитства прибув Керуючий Криворізькою єпархією митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем.

В сам день пам’яті преподобного Онуфрія Великого криворізький Архіпастир молився разом з Блаженнішим Митрополитом Київським і всієї України Онуфрієм та Собором Архієреїв Української Православної церкви та інших канонічних Православних Помісних Церков за Божественною Літургією на площі напроти Свято-Успенського собору Києво-Печерської Лаври.

Разом із Предстоятелем УПЦ в день пам’яті його небесного покровителя молилися представники Помісних Церков: Александрійської, Сербської, Болгарської, Кіпрської, Польської, Чеської, Православної Церкви у Америці та численні священнослужителі та віряни Української Православної Церкви.

Його Блаженству співслужили ієрархи Помісних Православних Церков:  митрополит Карфагенський Мелетій (Александрійська Церква), митрополит Ловчанський Гавриїл  (Болгарська Церква), єпископ Моравічський Антоній (Сербська Церква), єпископ Гайновський Павел  (Польська Церква), митрополити, архієпископи та єпископи Української Православної Церкви;  архімандрит Ієронім (Піліотіс) та ієромонах Варнава (Хрисанфу) (Кіпрська Церква), протоієрей Любомир Казашкі (Болгарська Церква), протоієрей Андрій Левчак (Польська Церква), протоієрей Назарій Полатайко (Православна Церква у Америці), ієродиядон Димитріан (Пеца) (Кіпрська Церква), братія обителі та інші гості у священному сані.

За богослужінням молились митрополит Тамасоський Ісаія (Кіпрська Церква), архієпископ Празький Михаїл (Чеська Церква), студенти Київських духовних шкіл, численні паломники та парафіяни Києво-Печерської обителі.

Дивитись фотогалерею