09-23.06.2019 р. м. Кривий Ріг. Учні середніх шкіл Саксаганського району звершили паломництво до храму святої мучениці Татіани.

Palomnyctvo_shkolyariv003В перші тижні літніх канікул учні середніх шкіл Саксаганського району м. Кривий Ріг, разом з педагогами, відвідали криворізький храм святої мучениці Татіани – небесної покровительниці усіх учнів та студентства.

Проведення даного заходу стало можливим завдяки ініціативі Відділу молоді та освіти виконкому Саксаганської районної в місті Кривому Розі ради та Молодіжному відділу Криворізької єпархії.

Зустрів дітей настоятель храму святої великомучениці Татіани протоієрей Антоній Бондар.

Школярі піднесли до Господа свої щирі дитячі молитви та вклонились храмовим святиням. Зокрема учні вклонились іконі з мощами святої великомучениці Татіани.

Після молитви за мир на Україні отець Антоній розповів дітям про необхідність молитовного єднання з Господом в житті кожного християнина, повідав про ази Православної віри, устрій храмів, церковні дзвони та багато іншої цікавої інформації.

По закінчені бесіди зі священнослужителем діти мали можливість власноруч задзвонити в церковні дзвони, а отець Антоній благословив учнів та їх вчителів, а також подарував усім дітям подарунки.

Дивитись фотогалерею