22.06.2019 р., с. Зелене Поле, Криворізький район. Клірик Криворізької єпархії прийняв участь у перепохованні 43-х воїнів Другої Світової війни.

Perepohovannia002В селі Зелене Поле Криворізького району відбулось перепоховання останків загиблих 43-х воїнів Другої світової війни. Настоятель храму святих апостолів Петра і Павла протоієрей Георгій Гецко звершив відспівування загиблих, після чого біля братської могили пройшов мітинг-реквієм.

Останки загиблих бійців були знайдені стараннями групи “Пошук-Дніпро” на території Шевченківської сільської ради.

Участь в заході взяли депутат Криворізької райради Володимир Мельник, Шевченківський сільський голова Світлана Гришина, Гліюватський сільський голова Юрій Сергієнко, керівник СФГ імені Тараса Шевченка Микола Мельник, представники історико-пошукової групи “Пошук-Дніпро”, ветеранської організації Криворізького району, громадської організації учасників АТО і учасників бойових дій, а також жителі сіл Шевченківської сільської ради.

Церемонія поховання останків була організована спільними зусиллями пошуковців, фермерського господарства і сільської ради. Учасники заходу говорили про важливість роботи пошукових систем. Слова подяки вони адресували воїнам-захисникам Другої світової і нинішнім українським бійцям, що захищають східний рубіж країни.

Як відомо, на території Шевченківської сільської ради триває пошукова експедиція. Щорічно біля населених пунктів, де в роки Другої світової війни йшли кровопролитні бої, знаходять десятки останків червоноармійців.

Дивитись фотогалерею