05.07.2019 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем молився про вічний спочинок покійного Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира.

«Поминайте наставников ваших,
которые проповедовали вам слово Божие,
и, взирая на кончину их жизни, подражайте вере их».
(Евр. 13:7)

Den_Pamyati_Mytropolyta_VolodymyraВ свято ікони Божої Матері іменованої «Не ридай Мене, Мати» (ХІХ) п’ять років тому відійшов до Господа Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир. Помолитись за спочилого Предстоятеля до Свято-Миколаївського храму м. Кривий Ріг прибув Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем.

Правлячому Архієрею за богослужінням співслужили секретар Криворізької єпархії протоієрей Віктор Симонюк, намісник чоловічого монастиря священномученика Володимира митрополита Київського і Галицького м. Кривого Рогу архімандрит Володимир (Нероба), благочинний Криворізького Центрально-Міського благочиння протоієрей Анатолій Риженко, настоятель храму святої великомучениці Татіани м. Кривий Ріг протоієрей Антоній Бондар, настоятель Свято-Миколаївського храму м. Кривий Ріг протоієрей Димитрій Салатюк, настоятель храму священномученика Онуфрія, першого єпископа Криворізького м. Кривий Ріг протоієрей Володимир Златов та настоятель Свято-Благовіщенського храму м. Кривий Ріг протоієрей Іван Барило.

За богослужінням Митрополит Єфрем молився за вічний спочинок душі покійного Предстоятеля Української Православної Церкви Митрополита Київського і всієї України Володимира та новопреставленої насельниці Свято-Покровського жіночого монастиря м. Кривий Ріг монахині Маври.

На сугубій єктенії були виголошені особливі прохання про припинення кровопролиття на українській землі та за єдність Святого Православ’я, після чого криворізький Архіпастир підніс уклінну молитву про відновлення миру в Україні.

Після завершення Божественної Літургії Високопреосвященніший владика, у співслужінні духовенства, звершив панахиду за Блаженнішим Митрополитом Київським і всієї України Володимиром.

По закінченні богослужіння Архіпастир звернувся до присутніх зі словом повчання, нагадавши про той подвиг, що підняв  на себе за часів свого земного життя спочилий Предстоятель УПЦ, а також висловив свою впевненість в тому, що і нині Блаженніший Владика, предстоїть перед Престолом Царя Слави та молиться Богу за свою паству.

Насамкінець, Митрополит Єфрем надав усім присутнім своє святительське благословіння.

Дивитись фотогалерею