07.07.2019 р. Кривий Ріг. Престольне свято зібрало віруючих в храмі на честь Різдва святого Іоанна Хрестителя.

rizdvo_hrectutelia_ioana005В свято Різдва Чесного Славного Пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна Митрополит Єфрем відвідав з архіпастирським візитом храм на честь Різдва Іоанна Предтечі міста Кривого Рогу, що розташований неподалік від міської лікарні №8, де і очолив Божественну Літургію з нагоди престольного свята.

Напередодні святкового дня Архіпастир звершив Всенічне бдіння в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Кривий Ріг. За богослужінням Високопреосвященнішому владиці співслужили клірики собору в священному сані.

В сам же день свята правлячого Архієрея з хлібом-сіллю та букетами квітів на церковному подвір’ї зустріли вихованці недільної школи.

Митрополиту Єфрему за Божественною Літургією співслужили намісник чоловічого монастиря священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького м. Кривий Ріг архімандрит Володимир (Нероба), настоятель Свято-Миколаївського храму м. Кривий Ріг протоієрей Димитрій Салатюк та настоятель храму Різдва Іоанна Хрестителя протоієрей Георгій Гладиш.

rizdvo_hrectutelia_ioana007Під час Божественної Літургії правлячий Архієрей підніс до Господа молитви за припинення ворожнечі та мир в нашій державі, а також за єдність Святого Православ’я.

По завершенні Божественної Літургії Митрополит Єфрем очолив хресну ходу довкола храму-іменинника з часткою святих мощей правиці Предтечі Господнього Іоанна, після чого Митрополит Єфрем прочитав молитву небесному покровителю храму.

Наостанок Високопреосвященніший владика звернувся зі словом проповіді до численних віруючих.

Настоятель храму отець Георгій Гладиш від імені прихожан подякував владиці Єфрему за архіпастирський візит і святительські молитви, а також попросив благословення на подальші труди.

Дивитись галерею