08.07.2019 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем очолив богослужіння з нагоди престольного свята в храмі на честь святих благовірних князя Петра і княгині Февронії Муромських.

cvjto_blagovirnux_petra_ta_fevronij009У день пам’яті святих благовірних князя Петра і княгині Февронії Муромських (1228), Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив архіпастирський візит до храму освяченого на честь цих святих, що розташований на мкрн. Даманський м. Кривого Рогу.

Вранці святкового дня Його Високопреосвященство з хлібом-сіллю та букетами квітів вітали прихожани храму.

На початку богослужіння, стараннями Криворізького архіпастиря, до храму були доставленні мощі святих князя Петра і княгині Февронії Муромських, котрі з честю зустріли правлячий Архієрей, духовенство та чисельні віруючі. Від нині ця велика святиня перебуватиме в освяченому  храмі на честь покровителів шлюбу.

За богослужінням Митрополиту Єфрему співслужили намісник криворізького чоловічого монастиря Священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького архімандрит Володимир (Нероба), благочинний Криворізького Міського Північного благочиння протоієрей Георгій Базилевський, настоятель храму на честь святих благовірних князя Петра і княгині Февронії Муромських  м. Кривий Ріг ієрей Андрій Стіньо та священнослужителі з числа кліру Криворізької єпархії.

За Божественною Літургією молились Народний Депутат України Костянтин Юрійович Павлов та голова Тернівської районної в м. Кривому Розі ради Солод Віталій Михайлович.

cvjto_blagovirnux_petra_ta_fevronij004На Малому вході Митрополит Єфрем, за ревні пастирські труди, нагородив настоятеля храму святих благовірних князя Петра і княгині Февронії Муромських ієрея  Андрія Стіньо правом носіння золотого наперсного хреста.

Під час богослужіння духовенство та миряни молились за мир в нашій Батьківщині та за єдність Святого Православ’я.

Після читання Святого Євангелія Митрополит Єфрем звернувся до присутніх зі словом проповіді.

По завершенні Божественної Літургії правлячий Архієрей, у співслужінні духовенства звершив молебень, по закінченні котрого, владика прочитав молитву святим благовірним князю Петру і княгині Февронії Муромським.

По закінченні богослужіння Митрополит Єфрем звернувся до присутніх в храмі богомольців зі словом архіпастирського повчання.

Насамкінець Високопреосвященніший владика надав усім присутнім своє святительське благословіння.

Дивитись галерею