12.07.2019 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем очолив святкове богослужіння в день пам’яті первоверховних апостолів Петра і Павла.

Den_pamyati_Petra_i_Pavla001В день пам’яті святих славних і всехвальних первоверховних апостолів Петра і Павла (67), Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив святкове богослужіння у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Кривого Рогу.

За Божественною  Літургією святителя Іоанна Златоуста правлячому Архієрею співслужили священнослужителі з числа кліру кафедрального собору.

На сугубій єктенії Високопреосвященніший владика молився за єдність Святого Православ’я, а також за примирення ворогуючих у нашій Батьківщині.

По завершенні Божественної Літургії Митрополит Єфрем, у співслужінні духовенства, звершив молебень до святих первоверховних апостолів Петра і Павла.

По закінченні богослужіння Високопреосвященніший владика звернувся до присутніх в храмі богомольців зі словом архіпастирського повчання, також правлячий Архієрей привітав клірика Спасо-Преображенського кафедрального собору м. Кривий Ріг диякона Павла Шахно з Днем Ангела та побажав йому Божого благословіння на подальші труди у славу Божу.

Насамкінець Митрополит Єфрем надав усім присутнім своє святительське благословіння.

Дивитись фотогалерею


Комментарии к статье ( No Comments, Показать список ) :
Оставить комментарий ( Показать форму ) :

Наш адрес:
ул. Церковная, 4
г. Кривой Рог
Днепропетровская обл.
50000 Украина
Наш телефон:
(0564) 93-83-69
Наш e-mail:
consistoria@meta.ua

 Управление Выйти Обратная связь