16.07.2019 р., с. Вишневе, Софіївський район. Архіпастирський візит до храму преподобного Анатолія Києво-Печерського.

prp.Anatoliya_Pecherskogo012У день пам’яті прпп Анатолія, в Ближніх печерах (ХІІ) та преподобного Анатолія затворника, в Дальніх печерах (ХІІІ), Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив архіпастирський візит до храму освяченого на честь преподобного і богоносного отця нашого Анатолія Печерського, чудотворця, що знаходиться в селі Вишневе Софіївського району.

Вранці святкового дня Його Високопреосвященство з хлібом-сіллю та букетами квітів вітали прихожани храму.

За богослужінням Митрополиту Єфрему співслужили благочинний Софіївського благочиння протоієрей Ростислав Климчук, настоятель храму преподобного Анатолія Києво-Печерського ієрей Іван Шепіда та священнослужителі з числа кліру Криворізької єпархії.

На Малому Вході правлячий Архієрей за старанні пастирські труди нагородив настоятеля храму прп. Анатолія Печерського ієрея Івана Шепіду золотим наперсним хрестом.

Під час богослужіння духовенство та миряни молились за мир в нашій Батьківщині та за єдність Святого Православ’я.

По завершенні Божественної Літургії правлячий Архієрей, у співслужінні духовенства, звершив хресний хід, наприкінці котрого Владика окропив богомольців святою водою..

По закінченні богослужіння Митрополит Єфрем звернувся до присутніх в храмі богомольців зі словом архіпастирського повчання. Також за допомогу в будівництві дзвіниці та реконструкції храму Архіпастир нагородив Ащаулова Олександра Вікторовича медаллю Криворізької єпархії сявтих священномучеників Онуфрія і Порфирія ІІ ст., а Іваніва Володимира Євстаховича, Ащаулова Віталія Вікторовича та Костяннікова Вадима Олександровича – благословенними Архієрейськими грамотами.

Насамкінець Високопреосвященніший владика надав усім присутнім своє святительське благословіння.

Дивитися фотогалерею