17.07.2019 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем молитовно вшанував день мученицької смерті святих Царствених страстотерпців

Prestolne_sviato002У день пам’яті святих Царственних страстотерпців: царя Миколая, цариці Олександри, царевича Олексія, велл. кнн. Ольги, Татіани, Марії та Анастасії (1918), Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив Божественну Літургію в храмі освяченому на честь святих Царственних страстотерпців, що знаходиться на території Військового містечка-33 Довгинцівського району міста Кривого Рогу.

Біля входу Криворізького архіпастиря  з хлібом-сіллю та квітами зустрічали наймолодші з прихожан храму-іменинника – вихованці недільної школи.

Правлячому Архієрею на престольному торжестві співслужили намісник Свято-Володимирського чоловічого монастиря архімандрит Володимир (Нероба), настоятель храму Царственних страстотерпців м. Кривий Ріг протоієрей Олександр Кузнєцов та священнослужителі з числа кліру Криворізької єпархії.

На Малому вході за старанні пастирські труди Митрополит Єфрем нагородив настоятеля криворізького храму храму святих Царственних страстотерпців протоієрея Олександра Кузнєцова медаллю Криворізької єпархії святих священномучеників Онуфрія і Порфирія, єпископів Криворізьких І ст.

По запричастному вірші зі словом пастирського повчання звернувся до богомольців настоятель храму на честь ікони Божої Матері іменованої Віднайдення загиблих м. Кривий Ріг протоієрей Анатолій Бондар.

По завершенні Божественної Літургії був звершений святковий хресний хід, під час якого Митрополит Єфрем відслужив літію за військовими льотчиками, загиблими у локальних війнах та авіакатастрофах, біля встановленої на території храму архітектурної композиції «Захисникам Вітчизни».

По закінченні богослужіння, Архіпастир звернувся до парафіян зі словом повчальної проповіді та подякував отцю-настоятелю за труди на благо ввіреної йому пастви.

Насамкінець, Митрополит Єфрем надав усім присутнім в храмі богомольцям своє святительське благословіння.

Дивитися фотогалерею