18.07.2019 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем очолив читання акафісту святителю Миколаю Чудотворцю.

Akafist002У четвер 4-ої неділі після П’ятидесятниці, день пам’яті преподобного Сергія ігумена Радонезького, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив читання акафісту святителю Миколаю Чудотворцю перед ковчегом з часточкою святих мощів та чудотворною іконою угодника Божого в Свято-Миколаївському храмі Кривого Рогу.

Його Високопреосвященству співслужили настоятель Свято-Покровського храму м. Кривий Ріг протоієрей Віталій Коваленко, настоятель Свято-Миколаївського храму м. Кривий Ріг протоієрей Димитрій Салатюк, настоятель храму преподобного Серафима Саровського с. Садове Криворізького району ієрей Микола Верзун та настоятель храму святого праведного Петра Калнишевського м. Кривий Ріг ієрей Віктор Цьомко.

Після завершення акафістного співу Архіпастир звернувся до вірян з повчальним словом, у якому розповів про життя та подвиг преподобного Сергія та його святих батьків – преподобних Кирила та Марії Радонезьких. Архіпастир закликав віруючих більше подвизатись в подвизі мовчання, нікого не засуджуючи та якомога частіше підносячи молитву до Господа.

По закінченні проповіді, Митрополит Єфрем, у співслужінні духовенства, звершив заупокійну літію за новопреставленим протоієреєм Анатолієм Поліщуком, котрий 17 липня поточного року спочив від земних справ.

Нагадаємо, раніше Інформаційний відділ Криворізької єпархії Української Православної Церкви повідомляв, що відійшов до Господа найстаріший клірик Криворізької єпархії .

Дивитися фотогалерею