01-05.07.2019 р., м. Полтава. Юні парафіяни храму священномученика Онуфрія, єпископа Криворізького, прийняли участь в 1 Місіонерському літньому богословському інституті.

MLBIНа запрошення Митрополита Полтавськогоі Миргородського Филипа, голови Синодального відділу релігійної освіти, катехізації та місіонерства, представники Криворізької єпархії – юні парафіяни храму священномученика Онуфрія, єпископа Криворізького, прийняли участь в 1 Місіонерському літньому богословському інституті (МЛБІ), що відбувся на базі Полтавської місіонерської духовної семінарії.

МЛБІ – спільний проект Відділу релігійної освіти катехізації та місіонерства і Молодіжного відділу при Священному Синоді Української Православної Церкви. Творці 1 Місіонерського літнього богословського інституту ставили за мету створення даного заходу духовне навчання молодого покоління України та популяризацію духовної освіти.

Програма проекту включала в себе місіонерські богослужіння з тлумаченням, тематичні лекторії, екскурсії та спортивні ігри.

Кожен день заходу видався насиченим та незабутнім як для організаторів, так і для юних учасників даного проекту.