21.07.2019 р., с. Гречані Поди, Широківський район. Архіпастирське богослужіння в храмі Казанської ікони Божої Матері.

Kazanskoyi_ikony_Bozhoi_Materi012В свято явлення ікони Пресвятої Богородиці у Казані (1579), Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив архіпастирський візит до храму Казанської ікони Божої Матері с. Гречані Поди Широківського району.

На церковному подвір’ї Його Високопреосвященство з хлібом-сіллю та букетами квітів вітали наймолодші прихожани храму – вихованці недільної школи.

За богослужінням Митрополиту Єфрему співслужили благочинний Широківскього благочиння протоієрей Василь Яводчак, настоятель храму Казанської ікони Божої Матері ієрей Миколай Горбаченко та священнослужителі Широківського благочиння Криворізької єпархії.

На сугубій єктенії протодияконом з церковного амвону були піднесені особливі молитовні прохання за єдність Святого Православ’я, а також за примирення ворогуючих у нашій Батьківщині, а Митрополит Єфрем підніс умиленну молитву до Мироподателя Господа за встановлення миру на українській землі.

По завершенні Божественної Літургії правлячий Архієрей, у співслужінні духовенства, звершив хресний хід, та молебень до Пресвятої Богородиці перед Її святою іконою іменованою Казанською. Після чого Митрополит Єфрем освятив уклінний хрест споруджений старанням настоятеля громади храму Казанської ікони Божої Матері перед входом дому Божого.

По закінченні богослужіння правлячий Архієрей звернувся до присутніх в храмі богомольців зі словом архіпастирського повчання. Архіпастир подякував отцю-настоятелю за радість спільної молитви та благословив на подальші пастирські труди.

Насамкінець Високопреосвященніший владика надав усім присутнім своє святительське благословіння.

Дивитися фотогалерею