27.07.2019 р. м. Київ. Митрополит Єфрем молився разом з Предстоятелем Української Православної Церкви за святковим молебнем на Володимирській гірці.

MolebenНапередодні свята Хрещення Русі та дня пам’яті святого рівноапостольного князя Володимира, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем молився за святковим молебнем, котрий очолив Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій на Володимирській гірці у Києві.

Разом із Його Блаженством за богослужінням молились представники Сербської Православної Церкви та Православної Церкви Чеських земель і Словаччини, єпископат, духовенство усіх єпархій УПЦ, десятки тисяч православних вірян з усієї України та групи іноземних паломників з інших країн.

За богослужінням були піднесені молитви з подякою Богу за всі благодіяння, які Господь дав нашій землі, за те, що Він обрав наш народ і через святого Володимира привів до істинної віри. Від імені всіх вірних лунали прохання зберегти Церкву від розколів і негараздів, примножити любов серед людей і дати мир та добробут українській державі.

Після завершення молебню Блаженніший Митрополит Онуфрій звернувся до велелюдної пастви з вітанням та напутнім словом.

«Сердечно вітаю всіх із Днем Хрещення Русі! Сьогодні ми вшановуємо пам’ять святого рівноапостольного князя Володимира, який хрестив Русь, який об’єднав Русь, який просвітив всю Русь. Нехай молитвами святого князя Володимира Господь допомагає нам бути його достойними нащадками, жити у вірі так, як він жив, нести мир у свої сім’ї, нести мир у державі, нести злагоду, щастя і любов! Нехай Господь благословить всіх нас! Зі святом!», — зазначив Предстоятель.

Нагадаємо, що перед початком богослужіння на Володимирській гірці відбувся брифінг для провідних засобів масової інформації України, на якому Архіпастир, зокрема, сказав: «сьогодні ми будемо молитися за свій народ, за свою владу, щоб Господь припинив війну, що запанував мир Божий, щоб був мир і в нашій державі, і в наших сім’ях, і в наших серцях».

Після молебню розпочався масштабний багатотисячний хресний хід з мощами 20-ти святих та 5-ма чудотворними іконами до Києво-Печерської Лаври.

Інформація сайту http://mitropolia.kiev.ua/

Дивитися фотогалерею