28.07.2019 р., м. Київ. Митрополит Єфрем співслужив Блаженнішому Митрополиту Київському і всієї Укаїни Онуфрію за Божественною Літургією в Києво-Печерській Лаврі.

LiturgiyaВ день пам’яті рівноапостольного великого князя Володимира, у Святому Хрещенні Василія, та з нагоди свята Хрещення Русі, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію на площі перед Успенським собором Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

За богослужінням, котре очолив Його Блаженство, Предстоятелю разом з сонмом єпископів Української Православної Церкви співслужив Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем.

Після малого входу відбулось прославлення трьох нових святих Української Православної Церкви: ректорів Київської духовної академії святителя Василія (Богдашевського), сповідника, святителя Сильвестра (Малеванського) та професора КДА священномученика Олександра Глаголєва.

За богослужінням молилися тисячі парафіян та прочан, які приїхали до Києва для спільної молитви з усіх регіонів України та з інших держав.

За Божественною Літургією Архієреї, духовенство та віряни на чолі з Предстоятелем піднесли сугубу молитву про мир в Україні. Також була піднесена молитва про єдність Православної Церкви.

Після Літургії священнослужителі звершили молебень святому князю Володимиру перед іконою святого.

По завершенні богослужіння Блаженніший Митрополит Онуфрій привітав усіх вірних Української Православної Церкви зі святом Хрещення Русі та днем пам’яті рівноапостольного великого князя Володимира, побажав земних благ та вічного спасіння.

Інформація сайту http://mitropolia.kiev.ua/