29.07.2019 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем звершив Божественну Літургію в Дальніх (Феодосієвих) печерах Києво-Печерської Лаври.

Liturgia002В день пам’яті преподобного Іоанна Святогорця Вишенського (бл. 1621-1633), Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив ранню Божественну Літургію Свято-Благовіщенському храмі, що розташований в Дальніх (Феодоієвих) Печерах Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

За богослужінням Високопреосвященніший владика молився, щоб на просторах Криворіжжя та на всій українській землі панували мир та благоденство.

Архіпастир молився за вічний спочинок душі покійного священноархімандрита Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври, Предстоятеля Української Православної Церкви Митрополита Київського і всієї України Володимира (Сабодана).

Насамкінець Митрополит Єфрем надав усім присутнім своє святительське благословіння.

Дивитися фотогалерею