01.08.2019 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем звершив постриг в мантію в чоловічому монастирі священномученика Володимира митрополита Київського і Галицького.

PostrygВ свято знайдення мощей преподобного Серафима, Саровського чудотворця (1903), Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив постриг в Мантію клірика жіночого Свято-Покровського монастиря м. Кривий Ріг ієрея Ігоря Ревко та клірика Свято-Миколаївського храму м. Кривий Ріг ієродиякона Гавриїла (Бурдієнко).

Отець Ігор Ревко був пострижений в Мантію з ім’ям Никодим, на честь праведного Никодима, таємного учня Христового, а отець Гавриїл був пострижений в Мантію з ім’ям Іосиф, на честь святого праведного Іосифа Аримафейського.

При постризі молились намісник Криворізького чоловічого монастиря Священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького архімандрит Володимир (Нероба) разом із братією святої обителі.

Ченці були вручені в духовне окормління наміснику обителі архімандриту Володимиру (Неробі), а Високопреосвященний владика подарував їм на молитовну згадку ікони Пресвятої Богородиці.

Насамкінець, Митрополит Єфрем звернувся до новопострижених зі словом повчання.