04.08.2019 р., с. Благодатне Широківського району. Митрополит Єфрем очолив урочисте богослужіння з нагоди престольного свята в храмі рівноапостольної Марії Магдалини.

Marii_Magdalyny004В день пам’яті мироносиці рівноапостольної Марії Магдалини (І) Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив архіпастирський візит до храму рівноапостольної Марії Магдалини с. Благодатне Широківського району.

На церковному подвір’ї Його Високопреосвященство з хлібом-сіллю та букетами квітів зустріли вихованці недільної школи.

За богослужінням Митрополиту Єфрему співслужили благочинний Широківського благочиння протоієрей Василь Яводчак, настоятель храму рівноапостольної Марії Магдалини с. Благодатне протоієрей Олександр Шелковий та священнослужителі з числа кліру Криворізької єпархії.

На Малому вході за старанні пастирські труди Митрополит Єфрем, з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви, Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, удостоїв настоятеля храму рівноапостольної Марії Магдалини протоієрея Олександра Шелкового права носіння митри.

На сугубій єктенії протодияконом з церковного амвону були піднесені особливі молитовні прохання за єдність Святого Православ’я, а також за примирення ворогуючих у нашій Батьківщині, а Митрополит Єфрем підніс умиленну молитву до Мироподателя Господа за встановлення миру на українській землі.

По завершенні Божественної Літургії правлячий Архієрей, у співслужінні духовенства, звершив хресний хід, та молебень святій рівноапостольній Марії Магдалині.

По закінченні богослужіння правлячий Архієрей звернувся до присутніх в храмі богомольців зі словом архіпастирського повчання. За вагомий внесок в будівництві та оздобленні храму Марії Магдалини с. Благодатне Широківського району, Митрополит Єфрем відзначив церковними нагородами та благословенними грамотами помічників настоятеля храму, а також меценатів та благодійників.

Насамкінець Високопреосвященніший владика надав усім присутнім своє святительське благословіння.

Дивитися фотогалерею