05.08.2019 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем очолив престольне торжество в храмі Почаївської ікони Божої Матері.

Prestolne_sviato008В свято Почаївської ікони Божої Матері (1675) Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив архіпастирський візит до новозбудованого храму Почаївської ікони Божої Матері м. Кривий Ріг.

На церковному подвір’ї Його Високопреосвященство з хлібом-сіллю та букетами квітів зустріли вихованці Духовно-Просвітницького Центру, що діє при храмі.

За богослужінням Митрополиту Єфрему співслужили намісник чоловічого монастиря священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького м. Кривий Ріг архімандрит Володимир (Нероба), заступник благочинного Криворізького міського Північного благочиння протоієрей Валентин Очковський, настоятель храму Почаївської ікони Божої Матері протоієрей Георгій Богомол, настоятель храму святої мучениці Катерини протоієрей Сергій Овечкин, настоятель Свято-Іллінського храму м. Кривий Ріг протоієрей Сергій Кузьменко, настоятель храму Різдва Іоанна Хрестителя протоієрей Георгій Гладиш, настоятель храму святої великомучениці Параскеви м. Кривий Ріг протоієрей Ростислав Гомзяк, настоятель Свято-Срітенського храму м Кривий Ріг протоієрей миколай Ливка, настоятель храму апостола і первомученика архідиякона Стефана протоієрей Даміан Єдинок, настоятель храму великомученика Димитрія Солунського ієрей Миколай Беденко та настоятель храму ікони Божої Матері іменованої «Живоносне Джерело» ієрей Олег Руденко.

На Малому вході за старанні пастирські труди Митрополит Єфрем, з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви, Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, нагородив настоятеля храму Почаївської ікони Божої Матері протоієрея Георгія Богомола хрестом з прикрасами.

На сугубій єктенії протодияконом з церковного амвону були піднесені особливі молитовні прохання за єдність Святого Православ’я, а також за примирення ворогуючих у нашій Батьківщині, а Митрополит Єфрем підніс умиленну молитву до Мироподателя Господа за встановлення миру на українській землі.

По завершенні Божественної Літургії правлячий Архієрей, у співслужінні духовенства, освятив будівлю, діючого при храмі Почаївської ікони Божої Матері м. Кривий Ріг, молодіжного Духовно-Просвітницького Центру.

По закінченні богослужіння правлячий Архієрей звернувся до присутніх в храмі богомольців зі словом архіпастирського повчання. За вагомий внесок в будівництві та оздобленні храму Почаївської ікони Божої Матері м. Кривий Ріг та Духовно-Просвітницького Центру, Митрополит Єфрем нагородив генерального директора ПАТ «ЦГЗК» Шевчика Дмитра Володимировича та Директора департаменту по зв’язкам з громадськістю та регіональному розвитку м. Кривого Рогу та східного регіону Мурашко Димитрія Михайловича орденом святителя Димитрія Ростовського, виконавчого директора громадської організації «Криворізький фонд майбутнього» Пожарську Зою Василівну орденом великої рівноапостольної княгині Ольги, директора з капітального будівництва та капремонту ПАТ «ЦГЗК» Войноловича Валерія Миколайовича орденом святителя Петра Могили, директора з аналізу та управління ризиками безпеки ПАТ «ЦГЗК» Волкова Григорія Олеговича медаллю Криворізької єпархії священномучеників Онуфрія і Порфирія ІІ ст., директора ТОВ «НАВІУМ-КР» Бойка Ігоря Вікторовича медаллю Криворізької єпархії священномучеників Онуфрія і Порфирія ІІ ст.

Насамкінець Високопреосвященніший владика надав усім присутнім своє святительське благословіння.

Дивитися фотогалерею