06.08.2019 р., м. Марганець. Митрополит Єфрем очолив урочисте богослужіння з нагоди 125-річчя Свято-Троїцького храму.

125-richya_Sviato_Troickogo_hramuВ день пам’яті святих благовірних князів Бориса і Гліба, у Святому Хрещенні Романа і Давида (1015) Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив архіпастирський візит до Свято-Троїцького храму м. Марганця, котрий цього дня відзначив своє 125-річчя.

На церковному подвір’ї Його Високопреосвященство з хлібом-сіллю та духмяними квітами зустрічали прихожани храму, як діти, так і дорослі..

За богослужінням Митрополиту Єфрему співслужили благочинний Томаківського благочиння протоієрей Василь Білинець, настоятель Свято-Троїцького храму м. Марганець протоієрей В’ячеслав Єрмохін та запрошене духовенство.

На Малому вході за старанні пастирські труди Митрополит Єфрем, з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви, Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, удостоїв настоятеля Свято-Троїцького храму м. Марганець протоієрея В’ячеслава Єрмохіна права носіння Митри.

На сугубій єктенії протодияконом з церковного амвону були піднесені особливі молитовні прохання за єдність Святого Православ’я, а також за примирення ворогуючих у нашій Батьківщині, а Митрополит Єфрем підніс умиленну молитву до Мироподателя Господа за встановлення миру на українській землі.

По завершенні Божественної Літургії правлячий Архієрей, у співслужінні духовенства, звершив подячний молебень до Господу нашого Іісуса Христа та підніс молитву до святих князів Бориса і Гліба.

По закінченні богослужіння правлячий Архієрей звернувся до присутніх в храмі богомольців зі словом архіпастирського повчання.

Насамкінець Високопреосвященніший владика надав усім присутнім своє святительське благословіння.

Дивитися фотогалерею