09.08.2019 р., Божественна літургія Архієрейським чином у Свято-Пантелеймоновському храмі с. Вільне.

myhenuk_panteleimon013В день пам’яті святого великомученика Пантелеймона (305), Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив архіпастирський візит до Свято-Пантелеймонівського храму, що розташований в селі Вільне Криворізького району. Свого архієрея з хлібом і сіллю зустрічали вдячні парафіяни на чолі з головою сільської ради.

Божественну Літургію Криворізькому архіпастиреві співслужили благочинний Криворізького Міського Центрального благочиння протоієрей Анатолій Риженко, настоятель храму великомученика Пантелеймона протоієрей Сергій Фролов та священнослужителі з числа кліру Криворізької єпархії.

На Малому вході за старанні пастирські труди Митрополит Єфрем, з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви, Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, нагородив настоятеля храму протоієрея Сергія хрестом з прикрасами.

Під час богослужіння була піднесена особлива молитва за мир в Україні.

По завершенні Божественної літургії відбувся хресний хід, після якого митрополит Єфрем звернувся до віруючих з повчальним словом на тему свята.

Наостанок владика Єфрем висловив подяку усім, хто долучився до до соборної молитви в цей день а також надав усім присутнім своє святительське благословіння.

Дивитись галерею