17.08.2019 р., м. Київ. Митрополит Єфрем привітав Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї Укаїни Онуфрію з п’ятиріччям інтронізації.

 Річниця-Інтронізації17 серпня 2019 року, в День інтронізації Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, в Успенському соборі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври відбулася Божественна літургія.

  За богослужінням,  котре очолив  Його  Блаженство, Предстоятелю разом з сонмом єпископів Української Православної Церкви співслужив Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем.

За богослужінням молилися тисячі парафіян та прочан, які приїхали до Києва для спільної молитви з усіх регіонів України та з інших держав.

Річниця-ІнтронізаціїЗа Божественною Літургією Архієреї, духовенство та віряни на чолі з Предстоятелем піднесли сугубу молитву про мир в Україні. Також була піднесена молитва про єдність Православної Церкви.

 По завершенні богослужіння Блаженніший Митрополит Онуфрій подякував архіпастирям за слова вітання, а всім вірним за підтримку та молитви. Зокрема, Предстоятель подякував пастві за терпіння і любов до Бога і ближнього в умовах дискримінації і наклепів на Церкву. “Сильною людиною є та, яка може перетерпіти несправедливе, неправедне, незаслужене. Якщо вона терпить заради Бога – це сильна людина, – наголосив Блаженніший Владика. – І я радію і дякую Богу за те, що наша Церква складається з таких сильних людей”.

Інформація сайту  http://mitropolia.kiev.ua/


Комментарии к статье ( No Comments, Показать список ) :
Оставить комментарий ( Показать форму ) :

Наш адрес:
ул. Церковная, 4
г. Кривой Рог
Днепропетровская обл.
50000 Украина
Наш телефон:
(0564) 93-83-69
Наш e-mail:
consistoria@meta.ua

 Управление Выйти Обратная связь