12.08.2019 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем очолив престольне свято в храмі святого мученика Іоанна Воїна.

Ioanna_Voina003В понеділок 9-тої седмиці після Пятидесятниці в храмі святого мученика Іоанна Воїна (ІV), що знаходиться на мікрорайоні 5 Зарічний м. Кривий Ріг вшанували небесного покровителя храму. Урочисте богослужіння з нагоди десятирічного ювілею від дня заснування храму святого мученика Іоанна Воїна та його престольного свята очолив Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем.

Правлячого Архієрея на церковному подвір’ї зустрічали ректор Донецького Юридичного Інституту Бесчастний Віктор Миколайович, Проректор ДЮІ МВС Укрвїни полковник Панченко Микола Анатолійович, співробітники та викладачі Криворізького факультету Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ та ДЮІ МВС України.

Також, зустріти владику зібралися і наймолодші прихожани храму святого мученика Іоанна Воїна – вихованці недільної школи. З хлібом-сіллю та букетами квітів привітали вони віршами криворізького Архіпастиря, після чого запустили у небо яскраві повітряні кульки у формі квітів.

За Божественною Літургією Митрополиту Єфрему співслужили намісник благочинний Криворізького міського Північного благочиння протоієрей Георгій Базилевський, благочинний Криворізького міського Центрального благочиння протоієрей Анатолій Риженко, настоятель храму святого мученика Іоанна Воїна протоієрей Валентин Очковський та запрошене духовенство Криворізької єпархії.

На сугубій єктенії протодияконом з церковного амвону були піднесені особливі молитовні прохання за єдність Святого Православ’я, а також за примирення ворогуючих у нашій Батьківщині, а Митрополит Єфрем підніс умиленну молитву до Мироподателя Господа за встановлення миру на українській землі.

По завершенні Божественної Літургії, Митрополит Єфрем, у співслужінні собору духовенства, звершив молебень до святого мученика Іоанна Воїна.

По закінченні богослужіння, владика подякував настоятелю храма протоієрею Валентину Очковському за його старанні пастирські труди.

Отець Валентин подякував Митрополиту Єфрему за радість спільної молитви та, разом з ректором Донецького Юридичного Інституту Бесчастним Віктором Миколайовичем та прихожанами храму святого мученика Іоанна Воїна, нагоди 10-річчя від дня заснування храму святого Іоанна Воїна вони піднесли Високопреосвященнішому владиці на молитовну згадку образ святих священномучеників Онуфрія і Порфирія, єпископів Криворізьких, виконаний майстром-іконописцем Свято-Успенської Святогірської Лаври.

Насамкінець, Митрополит Єфрем надав усім присутнім в храмі богомольцям своє святительське благословіння.

Дивитися фотогалерею