19.08.2019 р., м. Кривий Ріг. Престольне торжество в Спасо-Преображенському кафедральному соборі.

Preobrazhennia003У свято Преображення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа, відбулася святкова Божественна Літургія у головному храмі міста Кривого Рогу – Спасо-Преображенському кафедральному соборі, яку очолив Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем.

Напередодні ввечері за всеношною владика Єфрем у співслужінні соборного духовенства звершив літію з освяченням хлібів, вина і єлею, а на утрені за полієлеєм помазав присутніх освяченим єлеєм.

З нагоди престольного свята у соборі-імениннику зібралося безліч мирян, до яких, за Божественною Літургією, після прочитання святкового Євангелія Владика звернувся з проповіддю на тему двонадесятого свята.

Під час богослужіння були піднесені молитви за припинення всякої ворожнечі на нашій землі та встановлення миру в Україні.

Після заамвонної молитви, за давнім християнським звичаєм, Митрополит звершив освячення винограду та плодів.

Наприкінці святкового Богослужіння був звершений хресний хід навколо собору з окропленням святою водою винограду, яблук і плодів, принесених прихожанами для благословення і на знак подяки Богові.

Дивитися фотогалерею