22.08.2019 р., м. Кривий Ріг. Клірик Криворізької єпархії прийняв участь в урочистостях з нагоди дня вшанування пам’яті загиблих при виконанні службових обов’язків правоохоронців.

Panahyda003У 1997 році Указом Президента України та рішенням колегії Міністерства внутрішніх справ України 22 серпня визнано офіційним Днем пам’яті працівників органів внутрішніх справ, які загинули під час виконання службових обов’язків.

В цей день біля пам’ятного знаку, спорудженого на території ДУ Криворізька Академія Поліції на честь  загиблим правоохоронцям, вшанували пам’ять героїв, котрі поклали свої життя захищаючи правопорядок та мир нашій державі.

Панахиду за загиблими звершив настоятель храму святого мученика Іоанна Воїна м. Кривий Ріг протоієрей Валентин Очковський.

За богослужінням молились Начальник Криворізької Академії Поліції, Старший Лейтенант Поліції Ткаченко Андрій Олександрович, Проректор Донецького Юридичного Інституту Панченко Микола Анатолійович, Заступник начальника Академії Поліції Пономаренко Віталій Віталійович, Декан факультету №1 Донецького Юридичного Інституту МВС України полковник Михайлов Руслан Іванович курсанти та особовий склад навчальних закладів.

По завершенні панахиди пролунали слова пошани й вдячності воїнам, що віддали своє життя виконуючи свої службові обов’язки.

Присутні молитовно вшанували пам’ять героїв хвилиною мовчання та поклали біля пам’ятного знаку квіти.

Управління Криворізької єпархії УПЦ на чолі з Високопреосвященнішим Єфремом, Митрополитом Криворізьким і Нікопольським, приносить щирі співчуття родинам загиблих та молиться за спокій їх душ.

Дивитися фотогалерею