28.08.2018 р., м. Кривий Ріг. Свято Успіння Божої Матері в Свято-Володимирівському чоловічому монастирі.

Uspinnia008В свято Успіння Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем відвідав священномученика Володимира чоловічий монастир міста Кривого Рогу. Святкову Божественну Літургію Владика звершив у новозбудованому Свято-Успенському соборі монастиря.

Радісно зустрічали Архієрея учні Недільної школі, що діє при чоловічій обителі.

За Божественною Літурією Його Високопреосвященству співслужили: намісник монастиря архімандрит Володимир (Нероба), благочинні – Криворізького міського Південного благочиння протоієрей Володимир Борак, Криворізького міського Центрального міського благочиння протоієрей Анатолій Риженко, Криворізького міського Північного благочиння протоієрей Георгій Базилевський, священнослужителі з числа кліру Криворізької єпархії та братія монастиря в священному сані.

На Малому Вході Митрополит Єфрем, з благословіння Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, возвів благочинного чоловічого монастиря священномученика Володимира митрополита Київського і Галицького ієромонаха Єлисея (Сєдова) в сан архімандрита.

На сугубій єктенії Високопреосвященніший владика молився за єдність Святого Православ’я, а також за примирення ворогуючих у нашій Батьківщині.

Свято Успіння Пресвятої Богородиці видалося особливо урочистим, оскільки до Причастя Святих Христових Таїн в цей світлий день приступила численна кількість прихожан та гостей обителі.

По закінченні Божественної Літургії, відбулись святковий молебень та хресний хід довкола новозбудованого храму, в закінчення котрого Митрополит Єфрем підніс умиленну молитву до Пресвятої Діви Богородиці.

По закінченні богослужіння священноархімандрит обителі звернувся до присутніх богомольців зі словом архіпастирського повчання.

Насамкінець, усі присутні отримали святительське благословіння від криворізького Архіпастиря.

Дивитися фотогалерею