05.09.2019 р., м. Дніпро. Митрополит Єфрем взяв участь в заходах з нагоди святкування дня тезоіменитства управляючого Дніпропетровською єпархією Митрополита Іринея.

Dnepropetrovskaya-eparhiya-molitvenno-otmetila-Den-tezoimenitstva-upravlyayushhego-eparhiej0085 вересня 2019 року, в день віддання свята Успіння Пресвятої Богородиці та пам’яті священномученика Іринея, єпископа Ліонського, в Дніпропетровській єпархії пройшли урочистості з нагоди дня небесного покровителя керуючого Дніпропетровської єпархії митрополита Дніпропетровського й Павлоградського Іринея.

Божественну літургію в Свято-Троїцькому кафедральному соборі, по благословінню Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнійшого Митрополита Київського та всієї України Онуфрія, очолив намісника Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел. Йому співслужили: керуючий Дніпропетровською єпархією митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней, митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем та архієреї Української Православної Церкви.

Dnepropetrovskaya-eparhiya-molitvenno-otmetila-Den-tezoimenitstva-upravlyayushhego-eparhiej005Після читання Єванглія зі словом проповіді до присутніх, звернувся митрополит Вишгородський та Чорнобильський Павел.

Під час богослужіння були виголошені особливі подячні прохання після яких владика Єфрем підніс перед престолом Божим молитву про мир в Україні.

Після закінчення Літургії було звершено славлення Пресвятої Богородиці і священномученику Ірина, єпископу Ліонського.

На сам, кінець іменинника привітав намісника Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, який передав слова привітання, побажання довгих років життя і Божого благословення на архіпастирські труди на славу Святої Церкви від Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія.

В свою чергу митрополит Іриней щиро подякував, побратимам єпископам та всім хто молився за богослужінням, по розділену радість молитви.

Інформаційне джерело Дніпропетровської єпархії.

Дивитись галерею