30.08.2019 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем звершив чин погребіння Плащаниці Божої Матері.

Pogrebannia_Plaschanyci_001За всеношною в Спасо-Преображенському кафедральному соборі Кривого Рогу Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив чин погребіння Плащаниці Божої Матері.

Його Високопреосвященству співслужили священнослужителі з числа кліру Криворізької єпархії.

На утрені Митрополит Єфрем разом з духовенством на середині храму біля Плащаниці Пресвятої Богородиці звершили читання непорочних з похвалами на священну кончину Богоматері.

Заради особливого вшанування свята Успіння Божої Матері, після співу великого славослів’я священнослужителі хресним ходом обнесли святу Плащаницю навколо собору під передзвін великої соборної дзвіниці.

Дивитися фотогалерею