02.09.2019 р., м. Нікополь. Священнослужителі Криворізької єпархії прийняли участь в заходах присвячених до «Дня знань».

Den_Znan_001Den_Znan_0022 вересня в школах м. Нікополя пройшли урочисті заходи присвяченні початку нового навчального року.

На запрошення дирекції шкіл «Гармонія» та «Ніка» на святкових лінійках в цих навчальних закладах були присутні священнослужителі Криворізької єпархії Української Православної Церкви.

Звертаючись до викладачів та учнів зі словом повчання, благочинний Нікопольського благочиння протоієрей Миколай Марущак побажав слухачам в період навчання примножувати свої таланти данні їм від Бога та призвав на присутніх Боже благословіння.

Для шкільних бібліотек священнослужителі подарували духовну літературу, а саме Святе Євангеліє та Закон Божий, а всіх присутніх на заході окропили святою водою.