15.09.2019 р., м. Кривий Ріг. Престольне свято зібрало віруючих в храмі преподобних Антонія і Феодосія Печерських.

Antoniya_i_Feodosiya004В день пам’яті преподобних Антонія і Феодосія Печерських, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем наніс архіпастирський візит до храму освяченого на честь цих угодників Божих, що розташований в Інгулецькому районі м. Кривого Рогу.

Вранці святкового дня Його Високопреосвященство з хлібом сіллю та букетами квітів вітали діти Недільної школи, що діє при храмі.

За богослужінням правлячому Архієрею співслужили: намісник криворізького чоловічого монастиря Священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького архімандрит Володимир (Нероба), благочинний Криворізького Міського Південного благочиння протоієрей Володимир Борак, благочинний Криворізького Міського Центрального благочиння протоієрей Анатолій Риженко, настоятель храму преподобних Антонія і Феодосія Києво-Печерських протоієрей Роман Борак та священнослужителі з числа кліру Криворізької єпархії.

Під час богослужіння духовенство та миряни молилися про мир в нашій Батьківщині та за єдність Святого Православ’я.

По завершенні Божественної Літургії Митрополит Єфрем, у співслужінні духовенства звершив молебень, по закінченні котрого, правлячий Архієрей прочитав молитву святим преподобним Антонію і Феодосію Печерським.

По закінченні богослужіння Митрополит Єфрем звернувся до присутніх в храмі богомольців та прочан зі словом архіпастирського повчання.

Насамкінець Високопреосвященніший владика надав усім присутнім в храмі богомольцям своє святительське благословіння.

Дивитися фотогалерею