21.09.2019 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем очолив престольне богослужіння з нагоди свята Різдва Божої Матері, та привітав благочинного Криворізького Міського Центрального благочиння з 30-річним ювілеєм священицької хіротонії.

rizdvo_bogoroduhsi010В двонадесяте свято Різдва Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем очолив престольне свято в стародавньому криворізькому храмі Різдва Пресвятої Богородиці, що на вулиці Українській в історичному центрі міста.

На передодні свята правлячий Архієрей звершив Всенічне бдіння в Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Кривого Рогу в співслужінні духовенства собору.

У сам день свята Різдва Божої Матері, на паперті храму-іменинника з теплими посмішками й святковими віршами Архіпастиря вітали вихованці недільної школи та православного молодіжного братства імені Петра Могили.

Божественну Літургію Митрополиту Єфрему співслужили намісник криворізького чоловічого монастиря Священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького архімандрит Володимир (Нероба), благочинний Криворізького Міського Південного благочиння протоієрей Володимир Борак, благочинний Жовтоводського благочиння протоієрей Олександр Пономаренко та духовенство єпархії.

Після сугубої єктенії були виголошені особливі прохання про мир в Україні та єдність Святого Православ’я .

Богослужіння,  особливо урочисто і молитовно супроводжували три хори: великий верхній хор, лівий хор православного молодіжного братства імені святителя Петра Могили, правий дитячий хор парафіяльної недільної школи. В цей день не тільки храм, а й весь церковний двір ледь міг вмістити всіх присутніх та  бажаючих причаститися Святих Тіла і Крові Господніх.

rizdvo_bogoroduhsi011По завершенні Божественної Літургії був звершений святковий хресний хід, після якого Митрополит Єфрем привітав настоятеля храму протоієрея Анатолія Риженка    з 30-річним ювілеєм священицької хіротонії та подарував Митру.

Серед богомольців також були присутні представники влади міста Кривого Рогу на чолі з міським головою Юрієм Григоровичем Вілкулом.

В свою чергу, мер міста також привітав отця ювіляра та вручив орден «За заслуги перед містом II степеню»

Насамкінець в своєму слові владика відзначив труди священика, які він поряд з пастирським служінням звершує як благочинний Центрального міського округу, духовний наставник безлічі парафіян, особливо молоді та дітей, а також будівельник прекрасного духовного оазису в Криворізькій келії Цариці Небесної.

Дивитись галерею