22.09.2019 р., смт Софіївка. Митрополит Єфрем очолив урочистості в храмі Софії, Премудрості Божої.

hram_sofii004В  день пам’яті праведних богоотців Іоакима і Анни, Митрополит  Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив Божественну Літургію в храмі на честь ікони Софії Премудрості Божої, в смт Софіївка Софіївського району.

Криворізькому Архіпастиреві співслужили: благочинний Софіївського округу, настоятель храму святої Софії Премудрості Божої протоієрей Ростислав Климчук  та настоятелі православних храмів Софіївського району.

На Малому вході за старанні пастирські труди Митрополит Єфрем, з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви, Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, нагородив настоятеля храму протоієрея Ростислава  Климчука  правом служіння з відкритими Царськими Вратами до молитви “Отче наш”.

На сугубій єктенії протодияконом з церковного амвону були піднесені особливі молитовні прохання за єдність Святого Православ’я, а також за примирення ворогуючих у нашій Батьківщині, а Митрополит Єфрем підніс умиленну молитву до Мироподателя Господа за встановлення миру на українській землі.

По закінченні Божественної Літургії, відбулись святковий молебень та хресний хід довкола храму.

Насамкінець Митрополит Єфрем надав усім присутнім в храмі богомольцям своє святительське благословіння, після чого настоятель храму протоієрей Ростислав висловив подяку правлячому Архієрею за високу церковну нагороду і архіпастирський візит.

Дивитись галерею