23.09.2019 р, м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем осятив храм на честь ікони Божої Матері «Скоропослушниця» на території ПАТ «ЦГЗК»

Osviachennia_Hramu_001В Понеділок 15-ої седмиці після П’ятидесятниці, день пам’яті святих мучениць Минодори, Митродори та Німфодори (305-311) Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем з архіпастирським візитом відвідав новозбудований храм на честь ікони Божої Матері, іменованої «Скоропослушниця», що розташований на території ПАТ «Центральний Гірничо-Збагачувальний Комбінат» м. Кривого Рогу.

На початку богослужіння Митрополит Єфрем, у співслужінні духовенства, освятив новозбудований Дім Божий. Слід зазначити, що чин освячення храму, також, називається «оновленням», адже після свого освячення, він зі звичайної будівлі стає святим Домом Божим, а отже і зовсім іншим ніж був раніше – оновленим. Під час чину освячення, Архіпастир освятив Святий Престол, священики, з благословення владики, облачили Святу Трапезу у нові ризи, а Високопреосвященніший владика помазав святим миром стіни храму, освятивши їх.

За Божественною Літургією правлячому Архієрею співслужили намісник чоловічого монастиря священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького м. Кривий Ріг архімандрит Володимир (Нероба), настоятель храму Почаївської ікони Божої Матері м. Кривий Ріг протоієрей Георгій Богомол та настоятель храму первомученика архідиякона Стефана м. Кривий Ріг протоієрей Даміан Єдинок.

За богослужінням молився Генеральний Директор ПАТ «ЦГЗК» Шевчик Дмитро Володимирович та керівництво підприємства.

Osviachennia_Hramu_002За Божественною Літургією були виголошені особливі прохання про припинення кровопролиття на українській землі та за єдність святого Православ’я, після чого криворізький Архіпастир підніс уклінну молитву про відновлення миру в Україні.

По завершенні Святої Євхаристії, Митрополит Єфрем очолив молебень хресну ходу довкола новозбудованого храму, наприкінці котрого правлячий Архієрей підніс умиленну молитву до Пречистої Діви перед честь Її святим образом іменованим «Скоропослушницею» та окропив присутніх святою водою.

По закінченні богослужіння Митрополит Єфрем звернувся до богомольців, котрі цього дня стеклися до святого храму, із словом Архіпастирського повчання.

Митрополит Єфрем подякував за труди на благо Церкви та народу Божого Генеральному Директору ПАТ «ЦГЗК» Шевчику Дмитру Володимировичу та подарував йому на молитовну згадку ікону Пресвятої Богородиці, іменовану «Скоропослушницею».

Високопреосвященніший владика нагородив настоятеля храму ікони Божої Матері «Скоропослушниця» протоієрея Георгія Богомола медаллю Криворізької єпархії святих священномучеників Онуфрія і Порфирія І ступеня. Також, Архіпастир за допомогу у будівництві храму, нагородив начальника фабрики збагачення ПАТ «ЦГЗК» Сидлецького Олександра Петровича орденом УПЦ преподобного Нестора Літописця, начальник відділу капітальних ремонтів ПАТ «ЦГЗК» Ковальов Віктор Павлович та начальник бюро прийомки послуг ПАТ «ЦГЗК» Пужай Андрій Володимирович були нагородженні Високопреосвященнішим владикою медаллю Криворізької єпархії святих священномучеників Онуфрія і Порфирія І ст., а начальник дробарної фабрики Івашура Олександр Олександрович, провідний інженер відділу капітальних ремонтів Гриненко Антон Васильович та начальник цеху мереж та підстанцій Патреченко Василій Борисович – медаллю Криворізької єпархії святих священномучеників Онуфрія і Порфирія ІІ ст., начальник відділу соціальних питань Тищенко Максим Ігорович був нагороджений правлячим Архієреєм благословенною Архієрейською Грамотою.

Наостанок, настоятель храму подякував Архіпастирю за високі нагороди та радість спільної молитви, а правлячий Архієрей надав усім присутнім своє святительське благословіння.

Дивитися фотогалерею