27.09.2019 р., м. Кривий Ріг. Престольне свято у храмі Воздвиження Хреста Господнього.

vozdvyzhennya_khresta_hospodnoho003У свято Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього, церковна громада храму Воздвиження Хреста Господнього міста Кривого Рогу, на чолі з настоятелем ієреєм Владиславом Мокрушиним, відзначила своє престольне свято.

В цей святковий день, розділити радість молитовного єднання зі своєю паствою до Свято-Воздвиженського храму прибув, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем.

З хлібом-сіллю та квітами зустрічали Владику юні учні Недільної школи храму.

Архіпастиреві співслужили намісник чоловічого монастиря священномученика Володимира, митрополита Киїівського і Галицького м. Кривий Ріг архімандрит Володимир (Нероба), благочинний Криворізького Міського Центрального благочиння протоієрей Анатолій Риженко та клірик Спасо-Преображенського кафедрального собору м. Кривий Ріг протоієрей Євген Кльосов.

За богослужінням Високопреосвященніший владика молився за настання миру на землі України та за єдність Святого Православ’я.

vozdvyzhennya_khresta_hospodnoho014По закінченні Божественної Літургії криворізький Архіпастир очолив хресний хід до пам’ятного Хреста, встановленого в пам’ять ліквідаторів аварії на Чорнобильській атомній електростанції.

Наприкінці торжеств Митрополит Єфрем звернувся до присутніх зі словами повчальної проповіді. Правлячий Архієрей подякував настоятелю храму – отцю Владисалву, за його пастирські труди та привітав парафіян зі світлим святом Воздвиження Чесного та Животворящого Хреста Господнього.

Насамкінець Високопреосвященніший владика надав усім присутнім богомольцям своє святительське благословіння.

Дивитись галерею