27.09.2019 р., м. Кривий Ріг. Престольне свято у храмі Воздвиження Хреста Господнього.

vozdvyzhennya_khresta_hospodnoho003У свято Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього, церковна громада храму Воздвиження Хреста Господнього міста Кривого Рогу, на чолі з настоятелем ієреєм Владиславом Мокрушиним, відзначила своє престольне свято.

В цей святковий день, розділити радість молитовного єднання зі своєю паствою до Свято-Воздвиженського храму прибув, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем.

З хлібом-сіллю та квітами зустрічали Владику юні учні Недільної школи храму.

Архіпастиреві співслужили намісник чоловічого монастиря священномученика Володимира, митрополита Киїівського і Галицького м. Кривий Ріг архімандрит Володимир (Нероба), благочинний Криворізького Міського Центрального благочиння протоієрей Анатолій Риженко та клірик Спасо-Преображенського кафедрального собору м. Кривий Ріг протоієрей Євген Кльосов.

За богослужінням Високопреосвященніший владика молився за настання миру на землі України та за єдність Святого Православ’я.

vozdvyzhennya_khresta_hospodnoho014По закінченні Божественної Літургії криворізький Архіпастир очолив хресний хід до пам’ятного Хреста, встановленого в пам’ять ліквідаторів аварії на Чорнобильській атомній електростанції.

Наприкінці торжеств Митрополит Єфрем звернувся до присутніх зі словами повчальної проповіді. Правлячий Архієрей подякував настоятелю храму – отцю Владисалву, за його пастирські труди та привітав парафіян зі світлим святом Воздвиження Чесного та Животворящого Хреста Господнього.

Насамкінець Високопреосвященніший владика надав усім присутнім богомольцям своє святительське благословіння.

Дивитись галерею


Комментарии к статье ( No Comments, Показать список ) :
Оставить комментарий ( Показать форму ) :

Наш адрес:
ул. Церковная, 4
г. Кривой Рог
Днепропетровская обл.
50000 Украина
Наш телефон:
(0564) 93-83-69
Наш e-mail:
consistoria@meta.ua

 Управление Выйти Обратная связь