27.09.2019 р., м. Кривий Ріг. Клірик Криворізької єпархії прийняв участь в урочистому заході з нагоди Дня усиновлення.

Den_Usynovlennia002Щороку в день пам’яті святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії (бл. 137)  в Україні відзначається День усиновлення.

Це – день поваги до усиновителів, опікунів, прийомних батьків, вихователів дитячих будинків сімейного типу, які дарують свою любов і турботу дітям, які залишилися без піклування батьків, день радості дітей, які знайшли щастя в люблячих і турботливих сім’ях.

Турбота про дітей, які залишилися без батьківського піклування – наше спільне завдання, обов’язок міста, суспільства, держави та, звичайно ж, Святої Матері Православної Церкви.

27.09.2019 в місті відбувся VІІ міський родинний фестиваль «З любов’ю в кожне серце», який пройшов на базі Криворізького академічного міського театру музично-пластичного мистецтва «Академія руху». У фестивалі брали участь прийомні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу, сім’ї опікунів, піклувальників. В заході прийняв участь голова відділу у справах родини Криворізької єпархії УПЦ протоієрей Ігор Сутурин. По завершенні урочистої частини фестивалю, священнослужитель прийняв участь у висаджуванні алеї зелених насаджень «Віра, Надія, Любов».

Завершилося свято веселою та яскравою виставою «Сонечко в середині», яку подарували присутнім артисти театру музично-пластичного мистецтва «Академія руху».

Дивитися фотогалерею