04.10.2019 р., с. Лазурне. Клірики Криворізької єпархії прийняли участь у Всеукраїнській конференції голів і представників єпархіальних молодіжних відділів Української Православної Церкви.

Forum001Традиційно понад 100 активних священнослужителів і мирян, які працюють з молоддю, зібралися в селищі Лазурному на Херсонщині на Всеукраїнську конференцію голів і представників єпархіальних молодіжних відділів Української Православної Церкви.

Це вже 17-й форум, що традиційно двічі на рік проводиться Відділом по роботі з молоддю при Священному Синоді УПЦ, і цього разу головна тема — «Православні літні дитячі табори».

Куратори та організатори таборів по всій Україні зібралися на п’ятиденну конференцію, аби розглянути та проаналізувати наявні проблеми в організації літнього дитячого відпочинку, поділитися досвідом і напрацюваннями, аби покращити роботу дитячих православних закладів і вивести її на якісно новий рівень.

Розпочався форум з молебня на початок доброї справи. Голова Синодального молодіжного відділу вікарій Київської Митрополії архієпископ Обухівський Іона передав учасникам благословення Предстоятеля Церкви Блаженнішого Митрополита Онуфрія, який завжди жваво цікавиться молодіжною роботою та підтримує будь-які ініціативи активного духовенства та мирян.

З вітальним словом від митрополита Херсонського і Таврійського Іоанна виступив представник Херсонської єпархії. Від навчальних закладів УПЦ слово було надано віце-ректорові Полтавської місіонерської духовної семінарії єпископу Новосанжарському Веніаміну.

Перший заступник голови Синодального молодіжного відділу архімандрит Іоасаф (Перетятько) детально ознайомив учасників з програмою конференції, наголосивши, що особливістю цьогорічного зібрання стане більш активне залучення учасників конференції в обговорення заявлених питань, задля чого заплановано декілька відкритих дискусій та диспутів.

Участь в форумі прийняли представники Криворізької єпархії – голова Молодіжного відділу протоієрей Антоній Бондар, благочинний Жовтоводського благочиння протоієрей Олександр Пономаренко та настоятель Свято-Троїцького храму м. Марганець протоієрей В’ячеслав Єрмохін. Священнослужителі виступили в доповіддю про виконану Молодіжним відділом Криворізької єпархії роботу. Голова Синодального молодіжного відділу вікарій Київської Митрополії архієпископ Обухівський Іона подякував священикам за їх старанну працю у славу Божу та надав своє святительське благословіння і на подальші труди в справі духовного окормління молодого покоління.

Закінчився захід урочистою Божественною Літургією в Свято-Олексіївському храмі смт Лазурне.

Дивитися фотогалерею